Yeni Doğum Yapacak Anneler, Bebeklerine Alış Veriş Nerden Yapabilir ?

Yeni Doğum Yapacak Anneler, Bebeklerine Alış Veriş Nerden Yapabilir ?

Son yıllarda artık anneler yeni doğan bebeklerine alış verişlerini daha çok internetten yapıyor. Özellikle 2020 yılı ve Korona virüs sebebiyle bu oran % 100 daha da arttı. Malüm annler sokağa alışverişe bu riskli dönemde çıkamıyorlar. Zaten alışveriş yapacakları mekanlarda daha yeni açıldı. Eminönünden de tedarik yapılıyordu ama malüm artık oraya ne anneler gider nede beyler eşlerini gönderir. Bu sebeble İnternet siteleri satışlarını iyice artırdı. Bunun yanında evlerden iş yaparak kendi ev ekonomilerine  destek veren ev hanımlarıda instagram vb sosyal platformlardan yaptıkları işleri tanıtarak son kullanıcılara ulaşmaya çalışıyorlar. Tabi bu şekilde son kullanıcıda daha uyguna ürünleri almış oluyor. Çünkü internet satış platformarına ödenecek komisyonu müşteri ile satıcı arasında bölümmüş olduğundan iki tarafta daha kar lı bir alışveriş yapmış oluyor. Son dönemde devletimizin çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığımızın öncülüğünde evden çalışmaya dair çıkardığı yasalarıda göz önüne aldığımızda ev hanımlarının ev ekonomisine katkı yapması ve internet satışlarını kullanarak küçük bir ekonomik alan oluşacağa benziyor.

Araştırmalarımda bir çok evden çalışan, evini küçük bir atolyeye çevirmiş bir çok evden çalışan iş kadını ile görüştüm. Hepsinin ortak dileği kargo firmalarının onlara yapacağı anlaşma ve uygun fiyat talebi. Burdan bunuda yazmış olalım.

Reklamlar = @akyar_bebe_muslin  hesabını takip edebilir ve istediğiniz ürünlere kapıda ödeme seçeneğiyle ulaşabilirsiniz.

Evet artık giyim hediyelik eşya dan daha da öte  ekmek, su gibi temel ihtiyaçlarıda internet tedarik edeceğimiz gerçek milenyumun içindeyiz. 2000 li yıllara girdiğimizde bilirsiniz milenyum a girmiştik hani, her şey çok değişecekti. Evet her şey çok değişti. Nerde o eski günler diyoruz günler yıllar geçtikçe. 2020 yılı adeta bir milat ve ne yazık ki hiç bir şey eski ki gibi olmayacak. Ama umutsuz da olmayacağız tabi. Eskisinden daha iyi olması için çalışacağız…

Özellikle bu 2020 yılı ve Korona virüs insanların hayatını baştan aşağı değiştirdi. ” Yeni Normal “denilen dünya düzenine girdik. 2020 yılı çok önemli bir yıl oldu ve olmaya da devam edecek anlaşılan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir