Youtube Siyah Modda Kullanma Nasıl Olur ?

AKYAR tarafından tarihinde yayınlandı

Merhabalar

 

Youtube Siyah Modda kullanmak isteyen ve soran çok kişi olduğunu duydum ve bu makaleyi yazmak istedim. Geçenler Whataspp ta siyah ekran çalışmaya başladı. Güncelleme sonrası tüm gençlik özellikle bayanlar siyah ekran moduna geçtiler.

 

Dark Mode Google hesabı olan tüm kullanıcılara açık. Peki Youtube Dark Mode Nasıl kullanılır?

Öncelikle Google veya Youtube hesabınıza giriş yapın.Giriş yaptıktan sonra YouTube.com/new adresine giderek şimdi deneyi tıklayın. Böylece Youtube’un Android’e benzeyen tasarımına geçiş yapıp hem de kullandığınız tarayıcının ayarlarını arap saçına döndürmeden Dark Mode’u kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Tıkladığınızda Youtube size yeni temayı gösteren başka bir sayfa açıyor ve buradan Dark Mode’u aktif hale getirebiliyorsunuz.

  • Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan kullanıcı simgesine tıklayın
  • Dark Theme: Off yazan yere tıklayın
  • Buradan aktif hale getirebilirsiniz.

Artık bundan sonra Youtube’un yeni modu Dark mode’u bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı ayara geri dönüp istediğiniz zaman tekrar Dark Mode’u kapalı konuma alabilirsiniz. Şimdilik sizi otomatik olarak Dark Mode’a geçirebilecek bir ayar bulunmuyor, dolayısıyla her seferinde manuel yapmanız gerekecek.

Ayrıca bunu Mac’te NightShift ve Windows’ta NightLight ile gece gözlerinizin aşırı parlak ışığa maruz kalmasını engellemek için kullanabilirsiniz.

Bu arada bu yararlı bilgileri için www.basitcozum.com sitesine çok teşekkür ediyoruz.

Bu tarz bilgilerin daha çok sitesinde paylaşmasını istediğimiz arkadaşımız

olan www.basitcozum.com  sitesininn sahibi olan Levent beyi bu site için yaptıklarından dolayıda tebrik takdir ahada 200 ü geçti 🙂 Gerçekten minnettarız sana aslindakolay ekibi olarak …

 


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.